Düz ustura sizin için uygun mu?

Ustura sizin için uygun mu?

Geleneksel ustura genellikle sapının içine katlanan, tekli bir uzun bıçaktır. Bu bıçağı kullanmak, tahriş ve kesiklerden kaçınabilecek bir ustalık ve deneyim gerektirir. Günümüzde erkekler, bunun için gereken vakte çoğu zaman sahip değiller. Gillette® tıraş teknolojileri düz tıraş bıçaklarını geride bırakarak, daha ince, daha hassas bıçaklar, gelişmiş kayganlaştırma özelliği ve hareketli başlıkları sayesinde tıraş işlemini kolaylaştırmıştır.

Gillette tıraş makineleri ve bıçaklarında yapılan değişiklikler, on yıllara yayılan benzersiz mühendislik ve imalat yenilikçiliğinin meyvesidir. Gillette, dar bıçakları neredeyse sakal kılı kadar ince bıçak destekleri üzerine kaynaklamanın bir yolunu icat etti. Bıçak kenarları artık o kadar keskin ki, Gillette için çalışan bilim insanları tarafından bunların incelenmesi için gelişmiş elektron mikroskobu kullanılıyor.

Gillette nesiller boyunca, her gün olabilecek en iyi şekilde görünmeleri, hissetmeleri ve varlıklarını göstermelerine yardımcı olma konusunda erkeklerin güvenlerini kazandı.

Geçmişte yaşamayin

Usturaya geçiş yapmayı mı düşünüyorsunuz? Doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacağız.
Gillette Tiras Makineleri Vs Usturalar

Bıçak kalitesi

Gillette tıraş maki̇neleri̇

Takılma ve çekme hissini en aza indirmek üzere, mükemmel bir dikkatle geliştirilmiş, ince ve hassas paslanmaz çelik bıçaklar

Usturalar

Tahriş olasılığını azaltmak için yüksek kalitede bir paslanmaz çelik bıçak gereklidir.

Tıraş kalitesi

Gillette tıraş maki̇neleri̇

Birden çok bıçak + ergonomik sap size rahat bir sinekkaydı tıraş deneyimi sağlar. İlk bıçak sadece kılları kesmekle kalmaz, aynı zamanda onu kaldırarak ciltten ayırır; sonraki bıçak(lar) adım adım daha yakından keser, daha az darbe ile, daha az tahriş ve daha iyi bir sinekkaydı tıraş sağlar.

Usturalar

Tek bir bıçak kenarı, sinekkaydı ve rahat bir tıraş sonucu elde etmek için daha fazla çaba gerektirir

Teknoloji

Gillette tıraş maki̇neleri̇

ProShield kayganlaştırma ve FlexBall teknolojimiz ile en gelişmiş tıraş sonucumuzu elde edin. Beş bıçak birbirine yakın konumlandırıldığında, cilt bıçaklar arasında daha az çıkıntı yapar, böylece basınç azalır ve daha fazla rahatlık sağlanır.* FlexBall teknolojisine sahip Gillette tıraş bıçakları yüzün kenar çizgilerine yanıt verir ve neredeyse her kıla ulaşır.

Usturalar

Kesikleri en aza indirmek için tekniğinizi mükemmelleştirmeniz gereklidir.

Ek aletler

Gillette tıraş maki̇neleri̇

Tıraş jeli veya köpüğü

Usturalar

Bir ustura kayışı, bileği taşı, fırça ve tıraş kremine ihtiyacınız olacak.

Kolaylık

Gillette tıraş maki̇neleri̇

Bir Gillette bıçak, yaklaşık olarak bir aylık tıraşa eşdeğer niteliktedir.

Usturalar

Bıçağı her tıraştan önce kayışla, birkaç ayda bir de bileği taşı ile bileyin.

Bu makale yararlı oldu mu?

*Karşılaştırma: MACH3®