Gillette’in COVID-19’a karşı mücadeleye yardımcı olmak için nasıl adımlar attığını inceleyin.Daha Fazla Bilgi Edinin
 

Gillette Hakkında

About-Gillette_DE_new_v02_textless

HASSASİYET ÜZERİNE BİR PERSPEKTİF 

Onun vizyonu, size dünyadaki en iyi tıraş deneyimini sunabilmemiz için 100 yıldan fazla süredir yenilikçiliğiyle bize ilham vermekte. Ve işimiz daha bitmedi. 

TIRAŞ MAKİNELERİ YAPMAKTAN ANCAK ONLARI DAHA FAZLA GELİŞTİREMEDİĞİMİZ ZAMAN VAZGEÇECEĞİZ. KING C. GILLETTE 

1900

1900
PROTOTİP

King C. Gillette, devrim niteliğinde bir fikir buldu Ancak cok ince ve cok güçlü kullan-at bıçaklar yapma fikri MIT'te eğitim almış bilim adamlar, tarafından imkansızgorüldü.

1920

1920
YENİ VE GELİŞMİŞ

Gillette® kuruluşundan itibaren en iyi tıraş performansını sağlama tutkusu ile yola çıktı. Ve bu yolda tıraş bıçaklarındaki ilk mekanik yeniliği gerçekleştirdi —yakın, hassas ve de konforlu bir tıraş sağlamak için bıçak açısını ideal şekilde ayarladı. İlk “hassas tıraş bıçağı.”

1957

1957
AYARLANABİLİR

Üç özellikli ilk ayarlanabilir tıraş makinesi piyasaya sürüldü - hafif, orta ve yoğun sakallar için. Toplam dokuz adet yeni ayar eklendi. İlk defa bıçak açısının yüz hatlarına göre ayarlanabilmesiyle işin yükü bilek hareketinden tıraş makinesine doğru kaymış oldu.

1965

1965
TECHMATIC

Techmatic bıçağa temas etmeden değiştirebilmeyi sağlayan mekanik bir sisteme sahip ilk tıraş makinesiydi. Gillette'in daha güvenli ve konforlu bir tıraş için geliştirdiği çözümlerden sadece bir tanesiydi. Bu tasarım, 30 yıldan uzun bir süredir bir Gillette klasiği olan Techmatic'in son derece stilize edilmiş ilk versiyonuydu; dönemin endüstriyel tasarım denemelerinden ilham alınarak tasarlanmıştı.

1971

1971
TRAC II®

Gillette, ilk çift bıçaklı tıraş sistemi olan Trac ll'yi üretti.

1977

1977
ATRA ®

Gillette, yüz hatlarını takip ederek daha yakın bir tıraş sağlayan ilk çift bıçaklı oynar başlığa sahip Atra / Contour sistemini piyasaya sürdü.

1985

1985
ATRA PLUS®

Gillette Atra Plus / Contour Plus - kayganlaştırıcı bantlı ilk tıraş makinesi piyasaya sürüldü.

1990

1990
SENSOR®

Gillette, kendini otomatik olarak her yüz hattına göre ayarlayan, yüksek duyarlılığa sahip yaylar üzerine özel olarak monte edilmiş ilk çift bıçaklı tıraş makinesi Sensor'ı piyasaya sürdü.

1998

1998
MACH3®

Gillette, daha pürüzsüz ve daha yakın bir tıraş için ilk üç bıçaklı teknolojisi olan MACH3® ile performans engelini asmıs oldu.

2006

2006
FUSIONTM

Gillette Fusion® tıraş makineleri Manual ve Power versiyonlarıyla ilk defa piyasaya çıktı. Gilette'in şimdiye kadarki en yakın ve en konforlu tıraş deneyimini sunan bu sistem, bes bıçaktanoluşuyor ve MACH3'ü her açıdan geride bırakıyordu.

2015

2014
FUSION PROGLIDE®

Bir erkeğin suratındaki tüm hatlarla maksimum teması sağlamak için eklenen oynar başlıklı tıraş makinesi ile Gillette FlexBall™/ tıraş devrimimizin yeni ürünü oluyor.

2016

2016
FUSION PROSHIELD®

Gillette Fusion ProShield® bıçaklardan ÖNCE ve sonra kayganlaştırıcılar ile tahrişe karşı koruma kalkanı sağlar. ProShield tıraş makineleri aynı zamanda FlexBall teknolojisine sahiptir.

Gillette_SKINGUARD_history_sect_desktop

2019
GILLETTE SKINGUARD SENSITIVE

Gillette® SkinGuard, hassas ciltli ve tıraş makinesine bağlı batıklar yaşayan erkekler için cildi korumak ve tahrişi önlemek üzere özel olarak tasarlanmış ilk tıraş makinemizdir.