Gezegenimizi Korumak

Gezegenimizi Korumak

Gillette, her yaş ve hayatın her aşamasından erkeğe, olabileceğinin en iyisi olması için ilham vermeyi taahhüt ediyor. Vizyonumuz, olağanüstü bakım deneyimleri sunarken dünyayı her kuşağa daha iyi bir yer olarak bırakmaktır. Yüzyıldan fazla bir süredir bakım alanının lideri olarak, güçlü bir miras bırakmanın önemini biliyoruz. İşte bu yüzden toplumsal ve çevresel programları yaptığımız her şeyin ayrılmaz bir parçası haline getiriyoruz. Bugün, yarın ve hatta gelecekte, markalarımızın iyiliğin gücü olarak hizmet etmesini istiyoruz.

Dünya çapında 800 milyondan fazla tüketici, bakım ihtiyaçları için bize güveniyor. Hedefimiz, insanlara olası en iyi bakım ürünlerini sağlarken gezegenimizin kaynaklarını korumaktır.

2030 yılına kadar daha az kaynak kullanarak çevresel mükemmellikte yeni bir standart belirlemeye yardımcı olmak istiyoruz. Bunu yapmak üzere, ambalajlama, ürün atığı, su koruma, üretim operasyonları ve tedarik zincirimiz gibi pek çok önemli alandaki çevresel ayak izimizi iyileştirmeyi planlıyoruz. Ayrıca tüketicilere en yüksek kalitede ürünler sunma ve güvenebilecekleri tehlikesiz içerikler kullanmayı da tamamen taahhüt ediyoruz.

Gezegenimizi korumak amacıyla üzerimize düşeni yapmak için çalışırken, net hedefler belirledik ve birçok alanda önemli adımlar attık:

Toplumun En İyi Yanlarını Ortaya Çıkarmak

TOPLUMSAL SÜRDÜRÜLEBILIRLIK

Toplumun En İyi Yanlarını Ortaya Çıkarmak
Daha fazla bilgi edin