favori sakal stili

Favori sakal: sevilen stil

Sakal tıraşı – favoriler

Favori stili, kulaklarınızın ön tarafında yer alan sakal öbeklerinden oluşur. Çok Amaçlı Gillette STYLER ile bu görünüme kavuşabilirsiniz.

Favori Stili

Sayısız sakal ve bıyık tarzı bulunmasına rağmen, favorileri düzeltme işlemi asla karmaşık değildir. İşte popüler favori stiline kavuşabilmeniz için basit adımlar:

İPUCU 1: Düzeltme işlemi için sabit uzunlukta bir tarak seçin

Düzelticinizdeki doğru tarak uzunluğu, görünümünüze şekil vermenize yardımcı olur. Çok Amaçlı Gillette STYLER seçim yapmanız için üç ayrı tarakla (2mm, 4mm, 6mm) sunulur.

İPUCU 2: Sakal ve bıyığınızı düzeltin

Sakallarınızın uzunluğunu düzeltici ile kırparak eşitleyin.

İPUCU 3: Sakal şeklini belirleyin

Favorilerin şeklini belirginleştirmek için düzelticinizdeki tarak başlığını çıkarın ve sakalınızı kırpın. Sakalları tıraş öncesinde kırpmak, tıraş sırasında takılma ve çekmeleri azaltabilir ve tıraş makinesi tıkanmalarını önleyebilir.

İPUCU 4: İşlem sırasında simetriye dikkat edin

Fakat simetri yakalamaya çalışırken çok fazla kırpma yapmaktan da kaçının.

İPUCU 5: Yüzünüzü hazırlayın

Sakallarınızı nemlendirerek tıraşa hazırlamak için yüzünüzü ılık suyla durulayın. Ardından, yüzünüzün tamamen tıraş etmek istediğiniz kısımlarını - yani favorilerin dışında kalan yerlerini - bir tıraş jeli ile köpürtün. Tıraş jeli kullanmak, tahriş, kesik ve iritasyonu önlemeye yardımcı olabilir.

İPUCU 6: Hafif, nazik vuruşlarla tıraş olun

Tıraş bıçağı başlığınızı Gillette STYLER'ınıza takarak, hafif ve nazik dokunuşlarla yakın bir tıraş olun. Tüm Fusion5 yedek bıçakları STYLER ile uyumludur.

İPUCU 7: Bıçaklarınızı sık sık durulayın

Tıraş sırasında bıçaklarınızı sık sık durulamak, kılların ve tıraş kreminin bıçak kenarlarında ve kartuşta birikmesini engellemeye yardımcı olur ve tıraş makineniz en iyi performansı sunar.

İPUCU 8: Hassas kenar düzeltici İle kenarları belirleme

Tüm Fusion5 tıraş makinelerinin arka tarafında hassas bir bıçak bulunur; sakal-bıyık stilini keskinleştirmek ve belirgin kenarlar yaratmak için bu bıçağı kullanın.

İPUCU 9: Durulayın, kurulayın ve nemlendirin

Yüzünüzü serin suyla durulayın. Havluyla kurulandıktan sonra cildinizi rahatlatmak için nemlendirici bir tıraş sonrası losyon veya balsam uygulayın.

Favori sakalına kavuştunuz!

Gillette bıçakları ve tıraş makineleriyle kişisel bakımda seçenekleriniz sınırsız.

Bu makale yararlı oldu mu?