Olumlu insanların arasında olmanın gücü

POZİTİFİN
GÜCÜ

ETKİ YARATMAK İÇİN SÜPER
KAHRAMAN OLMANIZ GEREKMEZ
Sağlam bir duruş, moral verici bir el ve destekleyerek dinleyen bir kulak genellikle olumlu bir rol modelin, büyürken yönlendirme arayan genç erkeklere sağlayabileceği en önemli şeylerdir.

Belki de çocukken sizin de harika bir rol modeliniz vardı. Ya da belki de erkekliğe giden yolu büyük ölçüde tek başınıza geçtiniz. Asıl önemli olan, sizin de o yoldan geçmiş ve paylaşacak deneyime sahip olmanızdır. Bize katılın ve yeni kuşağa bugünden itibaren nasıl rehberlik edebileceğinizi öğrenin.
LORENZO LEWIS
Berberleri özellikle Siyah topluluk için ruh sağlığı savunucuları olarak eğitmeyi amaçlayan taban hareketi The Confess Project’in kurucusu.
Lorenzo Lewis, ruh sağlığı eğitimi veriyor
DEEJAY KNIGHT
Amerika Birleşik Devletleri gazisi, eski eğitimci ve Gillette Gaming Alliance’ın mevcut üyesi, video oyunlarında cesur ve kapsayıcı bir geleceği temsil ettiği için The Game Awards’da ödül aldı.
Deejay Knight, Gillette Gaming Alliance üyesi
TIMI
Genç erkeklerin, erkekliğe giden yolculuklarında yalnız olmadıklarını bilmelerine yardımcı olan Football Beyond Borders akıl hocası.
Timi, erkek çocukların yetişkinliğe geçişinde onlara yol gösteriyor
IAN WRIGHT
Football Beyond Borders ve Gillette ile şu anda okul müfredatında bulunmayan İngiliz Siyah Tarihine odaklanan yeni bir eğitim programı başlattı.
Ian Wright, football beyond borders ve Gillette ile birlikte Eğitim programı başlattı