Gillette’in COVID-19’a karşı mücadeleye yardımcı olmak için nasıl adımlar attığını inceleyin.Daha Fazla Bilgi Edinin
 
Güvenlik
Bağlılığımız
Gillette, 115 yılı aşkın süredir güvene dayalı tıraş bıçakları ve kişisel bakım ürünleri üretmektedir. Bilimsel temelli yaklaşımımız, hayatları güvenle iyileştirme ve size dünyadaki en iyi tıraşı getirme yolculuğumuzun anahtarıdır
1
Şüphe edin
Kuruluş
Herhangi bir bileşenin güvenliğiyle ilgili sağlıklı dozda şüphecilikle başlıyoruz. Güvenliğini ve size sunacağı faydayı sağlayamayacağımız bileşenleri kullanmayacağız.
2
Tanımlayın
Güvenli Aralık
Kullandığımız her bir bileşen için, dünyanın çeşitli yerlerindeki büyük düzenleyici kuruluşların (FDA, EPA, WHO, AB vs.) kullandığı bilimsel proseslerin aynısı ile bir güvenli aralık tanımlıyoruz. Güvenli aralığı oluşturmak için yeterli bilgi yoksa, içeriği dikkate almayacağız veya daha fazla araştıracağız. Test edilen güvenli aralık, Gillette ürünlerinde kullanılacak gerçek miktarın çok ötesine geçer.
3
Belirleyin
Güvenli Ürün Kullanımı
Tek bir malzeme kendi başına güvenli olabilir ancak bununla kalmayız. Sizin ve çevreniz için güvenli olduğundan ve tahrişe veya beklenmedik sonuçlara neden olmayacağından emin olmak için formülün güvenliğini de değerlendiririz. Ürün formülünün güvenli olduğu sonucuna varmazsak, formülü değiştirir veya ürünü üretmeme ve pazara sürmeme kararı alırız. Ürünlerimizin dünya çapında tüm güvenlik ve yasal gereklilikleri karşılamasını sağlayan 700’den fazla bilim insanı ve uzmanımız var.
4
Çalışkanlık
Kullanımın ve Yeni Bilgilerin İzlenmesi
Bir ürün pazarlandığında, kullanımını izler ve tüm yeni bilimsel bilgileri araştırırız. Ayrıca yeni ve güncellenmiş güvenlik yöntemleri konusunda harici bilim adamları ve düzenleyici kurumlarla iş birliği yaparız.
Sizi güvende tutmak
İçerik ve ürünlerimizde en yüksek standartları korumak için yenilik yapmayı asla bırakmayacağız. Malzemeler ve sektördeki güvenlik standartlarıyla ilgili en son haberler.
Güven duyabileceğiniz yüksek kaliteli
bir deneyim için güvenilir ürünler ve içerikler sunmak.

Sizin Tarafınızdan Test Edildi

Her yeni Gillette ürünü, lansmandan önce binlerce kişi tarafından sorumlu bir şekilde test edilir.

Kalite Güvencesi

Her Gillette tıraş bıçağını ortalama 75 defa kontrol ediyoruz.

Onaylar

Ürünlerimiz, Skin Health Alliance (Cilt Sağlığı Birliği), British Skin Foundation (İngiliz Cilt Vakfı), Kanada'daki Dermatology Review Panel (Dermatoloji İnceleme Paneli) (DRP) ve Almanya'daki Deutsche Haut- und Allergiehilfe (DHA) gibi önde gelen bilimsel kuruluşlar da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki dermatologlar tarafından onaylanmıştır.

İçerik Maddeleri Terim Sözlüğü
İçerik malzemelerimiz hakkında her şey