Gillette’in COVID-19’a karşı mücadeleye yardımcı olmak için nasıl adımlar attığını inceleyin.Daha Fazla Bilgi Edinin
 

MEVCUT GİLLETTE TIRAŞ MAKİNENİZİ SEÇİN

Fusion yedek bıçakların hepsi şu ürünlere uyar:
Fusion Proshield, Fusion ProGlide ve Fusion tıraş makineleri
Gillette’in en gelişmiş yedek bıçakları, bıçaklardan önce ve sonra kayganlaştırıcılar ile tıraşta tahrişe karşı koruma kalkanı sağlar. 5 hassas bıçak, bıçak başına olan baskıyı azaltmaya yardım ederek daha rahat bir tıraş sunar (MACH3’e kıyasla).
Gillette’in en gelişmiş yedekleri bıçaklardan önce ve sonra kayganlaştırıcılar ile tıraşta tahrişe karşı koruma kalkanı sağlar. Soğutucu teknoloji, tıraş sırasında tazelenme hissi sunar. Ayrıca 5 hassas bıçak, bıçak başına olan baskıyı azaltmaya yardım ederek daha rahat bir tıraş sunar (MACH3’e kıyasla).
Gillette Fusion5 ProGlide Yedek Bıçaklarında üstün rahatlık sağlayan 5 adet hassas bıçak bulunur. Gillette’in en ince, en hassas bıçakları (ilk 4 bıçak ve Fusion5'e kıyasla) sayesinde daha az asılma ve çekilme hissi (Fusion5’e kıyasla). Mikro Tarak, bıçakların sakalı hizalamasında yardımcı olur.
Gillette Fusion5 ProGlide Yedek Bıçaklarında üstün rahatlık sağlayan 5 adet hassas bıçak bulunur. Gillette’in en ince, en hassas bıçakları (ilk 4 bıçak ve Fusion5'e kıyasla) sayesinde daha az asılma ve çekilme hissi (Fusion5’e kıyasla).
İnanılmaz rahatlık için daha yakın aralıklarla yerleştirilen 5 hassas bıçağa sahiptir (MACH3’e kıyasla). Arkada bulunan Hassas Düzeltici Bıçak (favoriler ve burun altı) zorlu bölgelerde manevra için mükemmeldir. Proglide® tıraş bıçakları, bıçak başına basıncı düşürmeye yardımcı olarak, MACH3®’e kıyasla daha az tıraş tahrişine neden olur.
İnanılmaz rahatlık için daha yakın aralıklarla yerleştirilen 5 hassas bıçağa sahiptir (MACH3’e kıyasla). Arkada bulunan Hassas Düzeltici Bıçak (favoriler ve burun altı) zorlu bölgelerde manevra için mükemmeldir.
MACH3 yedek bıçaklarının tümü, tüm yedek MACH3 razorstıraş makinelerine uyar.
Daha keskin bıçaklara sahip Gillette MACH3 Turbo Yedek Bıçakları (ilk iki bıçak ve MACH3'e kıyasla) 10. tıraşta bile yeni bir kullan at makineden daha iyi sonuç verir (Blue2 kullan at’a kıyasla). Uzun süre kalıcı kayganlaştırıcı bant (Blue2 kullan at'a kıyasla) üstün kayganlık etkisi sağlar.
Gillette MACH3 Yedek Bıçakları, uzun süre kalıcı rahatlık için 3 DuraComfort bıçak içerir. 10. tıraştan sonra bile kullan at tıraş bıçaklarından daha rahattır (Blue2 kullan at’a kıyasla).
MACH3 Sensitive erkek yedek tıraş bıçakları 10. tıraştan* sonra bile yeni bir kullan at tıraş bıçağından daha iyi bir his verir ve hassas ciltlerde bile* daha az tahriş hissi ile daha sinekkaydı tıraş sağlar. Her yedek bıçak, uzun süreli rahatlık için 3 adet DuraComfort bıçak ve tahriş hissini azaltmaya yardımcı olmak üzere geliştirilmiş bir kayganlaştırıcı jel şerit içerir (Gillette MACH3’e kıyasla). * Gillette Blue II’ye kıyasla